Formade bland annat som en fyrklöver & ett kors samt ett runt smycke med en ametist.
Samtliga delar stämplade: 18k
Total vikt: 5,7 gram
Konditionsrapport: Bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
4 pendants 18k gold
Shaped like a four-leaf clover and a cross as well as a round necklace with an amethyst.
All parts stamped: 18k
Total weight: 5.7 grams
Condition report: Use wear, no other remarks.