Stämplad: 18k / 750
Vikt: 2,1 gram
Bredd: 14 mm
Pendant Heart shaped 18k Gold
Stamped: 18k / 750
Weight: 2.1 grams
Width: 14 mm
Condition report: No remarks
600 SEK | 2018-04-26 08:36 |
600 SEK | Startpris |