Konstnär född: 1931
Porträtt.
Signerad: Meijer
Mått på pannå: 31 x 31 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Mindre färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Sture Meijer Oil on board.
Artist born: 1931
Portrait.
Signed: Meijer
Dimensions on the board: 31 x 31 cm
Condition Report: Minor age-based wear, Small color loss, No other remarks.
500 SEK | 2018-05-09 06:42 |
450 SEK | 2018-05-04 14:15 |
450 SEK | 2018-05-08 07:26 |
100 SEK | Startpris |