Oidentifierad konstnär / Otydligt signerad.
Inramad hos Curt Aspelin, Mora.
Mått bildyta: 37 x 27 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Drawing on paper
Unidentified artist / Unclear signature.
Frame made of Curt Aspelin, Mora.
Dimensions of picture area: 37 x 27 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, No other remarks.
100 SEK | 2018-05-02 11:28 |
100 SEK | Startpris |