Signerad: Johan Lundgren samt H.C 6/15
Mått bildyta: 46 x 60 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Johan Lundgren 1920-1989 Color lithography
Signed: Johan Lundgren and H.C 6/15
Dimensions of picture area: 46 x 60 cm
Condition report: No remarks.
100 SEK | 2018-05-04 14:34 |
100 SEK | Startpris |