"En svinaherde"
Möjligtvis Berta Hansson 1910-1994.
Monogramsignerad: BH
Mått bildyta: 31 x 23 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Mindre veck på papper, inga övriga anmärkningar.
Watercolor on paper Signed BH
"A swineherde"
Possibly Berta Hansson 1910-1994.
Monogrammed signed: BH
Dimensions of picture area: 31 x 23 cm
Condition report: Minor age-based wear, Minor folds, no other remarks.
650 SEK | 2018-05-04 14:35 |
600 SEK | 2018-05-18 16:22 |
100 SEK | Startpris |