Konstnär född: 1938
Komposition av plexiglas.
Signerad: J.Naliwajko
Totalmått c.a: 39 x 30 cm
Konditionsrapport: Repor, Damm, Inga övriga anmärkningar.
Jan Naliwajko Plexiglass Sculpture
Artist born: 1938
Composition of plexiglass.
Signed: J.Naliwajko
Total dimensions: 39 x 30 cm
Conditional Report: Scratches, Dust, No Other Remarks.
600 SEK | 2018-05-28 11:09 |
550 SEK | 2018-06-04 21:28 |
100 SEK | Startpris |