Träskulptur föreställande jägare vid lägerelden.
Monogramsignerad: HF
Mått: 50 x 50 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, en del delar är limmade, inga övriga anmärkningar.
Carved wooden figure from the 20th century.
Wooden sculpture representing hunters at a campfire.
Monogrammed signed: HF
Dimensions: 50 x 50 cm
Condition report: Age-based wear, some parts are glued, no other remarks.
1 100 SEK | 2018-05-29 11:40 |
1 000 SEK | 2018-06-07 20:15 |
300 SEK | 2018-06-05 21:17 |
100 SEK | Startpris |