Konstnär född: 1952
Signerad med blyerts: Lars Jonsson
Numrerad: 310/360
Totalmått: 42 x 33 cm
Löst blad / saknar ram.
Konditionsrapport: Mindre veck i papper, inga övriga anmärkningar.
Lars Jonsson Color lithography
Artist born: 1952
Signed with pencil: Lars Jonsson
Numbered: 310/360
Total dimensions: 42 x 33 cm
Loose paper / missing frame.
Conditional Report: Minor folds in paper, no other remarks.
2 600 SEK | 2018-06-08 16:58 |
2 400 SEK | 2018-06-08 16:58 |
450 SEK | 2018-05-25 11:20 |
100 SEK | Startpris |