Konstnär född: 1946
Signerad: Lennart Sand-94
PT. / Provtryck.
Plåtmått: 18 x 14 cm
Löst blad / saknar ram.
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lennart Sand etching
Artist born: 1946
Signed: Lennart Sand-94
PT. / Test print.
Plate dimensions: 18 x 14 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: No remarks.
250 SEK | 2018-05-25 11:25 |
200 SEK | 2018-06-08 16:46 |
100 SEK | Startpris |