Konstnär född: 1939
Signerad med blyerts: Dag Peterson
Numrerad: HC XVII / XXV.
Totalmått: 61 x 43 cm
Löst blad / Saknar ram.
Dag Peterson Color Lithography
Artist born: 1939
Signed with pencil: Dag Peterson
Numbered: HC XVII / XXV.
Total dimensions: 61 x 43 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: No remarks
500 SEK | 2018-06-01 21:50 |
450 SEK | 2018-05-25 12:01 |
100 SEK | Startpris |