Signerad med blyerts: Staffan Ullström
Numrerad: HC II/X.
Totalmått: 47,5 x 33 cm
Löst blad / saknar ram.
Staffan Ullström Color litography
Signed with pencil: Staffan Ullström
Numbered: HC II / X.
Total dimensions: 47.5 x 33 cm
Loose paper / missing frame.
Condition report: No remarks
100 SEK | 2018-05-25 12:08 |
100 SEK | Startpris |