Konstnär född: 1935
Komposition på emaljerad plåtskiva.
Signerad: M.Djanaieff
Totalmått plåtskiva: 75 x 70 cm
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Michel Djanaieff Enamel on steel plate.
Artist born: 1935
Composition on enamelled sheet metal.
Signed: M.Djanaieff
Total plate size: 75 x 70 cm
Condition report: Smaller scratches & age-based wear, no other remarks.
2 000 SEK | 2018-06-07 18:49 |
1 900 SEK | 2018-07-06 15:28 |
1 500 SEK | 2018-07-01 22:22 |
400 SEK | 2018-06-24 01:33 |
100 SEK | Startpris |