Signerad med blyerts: C.Poulet
Numrerad: 9/50
Mått: 65 x 45 cm
Löst blad / Saknar ram
Konditionsrapport: Hanteringsveck, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Christian Poulet Color Litograph
Signed with pencil: C.Poulet
Numbered: 9/50
Dimensions: 65 x 45 cm
Loose paper / missing frame
Condition report: Handling folds, Minor age-based wear, No other remarks.
250 SEK | 2018-07-06 16:27 |
200 SEK | 2018-07-02 08:18 |
150 SEK | 2018-06-10 22:12 |
100 SEK | Startpris |