"Offset från akvarelloriginal"
Signerad samt numrerad med blyerts: 380/500.
Utförd år: 1997
Mått bildyta: 42 x 27 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lars A Persson Offset Print
"Offset from Watercolor Original"
Signed and numbered with pencil: 380/500.
Year completed: 1997
Dimensions of image area: 42 x 27 cm
Condition report: No remarks.
100 SEK | 2018-06-13 19:35 |
100 SEK | Startpris |