Landskapsmotiv.
Signerad: Frisén
Mått på duk: 67,5 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Professionell konservering utförd år 2010 där det lagades en del skador & mindre hål i duken (Kvitto medföljer) inga övriga anmärkningar.
Vera Frisen 1910-1990 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Frisén
Dimensions on canvas: 67.5 x 49 cm
Condition report: Minor wear on frame, Professional preservation made in 2010 where some damage was repaired & smaller holes in the canvas (Receipt included) no other remarks.
3 000 SEK | 2018-06-23 17:52 |
2 800 SEK | 2018-06-15 16:13 |
1 500 SEK | 2018-06-22 18:16 |
100 SEK | Startpris |