Landskap med älgar.
Signerad: Bertil Widbrandt
Mått på duk: 55 x 46 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Bertil Widbrandt 1914-1988 Oil on canvas
Landscape with moose.
Signed: Bertil Widbrandt
Dimensions of canvas: 55 x 46 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
300 SEK | 2018-06-15 16:25 |
250 SEK | 2018-07-06 11:43 |
100 SEK | Startpris |