"Måne över Byviken Holmön"
Signerad: NÅW
Mått på pannå: 40 x 29 cm.
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Åke Pettersson-Nåw 1925-2004 Oil on board
"Moon over Byviken Holmön"
Signed: NÅW
Dimensions of the board: 40 x 29 cm.
Condition report: Minor age-based wear, Wear on frame, No other remarks.
450 SEK | 2018-06-15 16:25 |
400 SEK | 2018-07-04 21:31 |
150 SEK | 2018-07-02 06:49 |
100 SEK | Startpris |