Högra ringen:
stämplad: Guldsmedjan I Umeå AB 18K, År 1999, 18k guld.
Vikt: 5 gram
Inre diametermått: 17,5 mm
Vänstra ringen:
Stämplad: 18k IPO, Handels AB IPO Sundsvall.
Vikt: 1,1 gram
Inre diametermått: 18 mm
Konditionsrapport: Mindre repor, Inga övriga anmärkningar.
A pair of rings 18K Gold
Right ring:
stamped: Guldsmedjan I Umeå AB 18K, Year 1999, 18k.
Weight: 5 grams
Internal diameter: 17.5 mm
Left ring:
Stamped: 18k IPO, Handels AB IPO Sundsvall.
Weight: 1.1 grams
Internal diameter: 18 mm
Condition report: Smaller scratches, No other remarks.
1 000 SEK | 2018-08-03 14:12 |
950 SEK | 2018-07-24 00:09 |
900 SEK | 2018-07-17 12:58 |
450 SEK | 2018-07-23 19:43 |
100 SEK | Start price |