I toner av röd, brun & beige.
Tillverkad av Ole Lynggaard, Danmark / Köpenhamn.
Med dobbar, passar till Lynggaard lås.
Längd: 45 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Ole Lynggaard Collier with Natural Stone
In tones of red, brown & beige.
Manufactured by Ole Lynggaard, Denmark / Copenhagen.
With dobs, fit to Lynggaard lock.
Length: 45 cm
Condition report: Minor use wear, no other remarks.
550 SEK | 2018-07-17 12:58 |
500 SEK | 2018-07-21 20:26 |
100 SEK | Startpris |