Konstnär född: 1944
Signerad: Inge Pettersson
Daterad a tergo: 1998
Mått på duk: 65 x 54 cm
Inge Pettersson Olja på Duk "Morning Song"
Artist born: 1944
Signed: Inge Pettersson
Dated a tergo: 1998
Dimensions on canvas: 65 x 54 cm
Condition report: No remarks
1 500 SEK | 2018-08-03 17:12 |
1 400 SEK | 2018-08-03 17:14 |
1 100 SEK | 2018-07-10 15:52 |
700 SEK | 2018-07-29 20:19 |
250 SEK | 2018-07-22 12:50 |
100 SEK | Startpris |