"Rosenbusken II"
Signerad: Karin Olsson
Mått på duk: 40 x 40 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Karin Olsson 1928-2006 Oil on canvas
"Rosenbusken II"
Signed: Karin Olsson
Dimensions on canvas: 40 x 40 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
6 600 SEK | 2018-08-31 16:02 |
6 400 SEK | 2018-08-31 16:01 |
4 200 SEK | 2018-08-30 21:18 |
3 800 SEK | 2018-08-30 18:20 |
3 600 SEK | 2018-08-28 21:16 |
3 200 SEK | 2018-08-21 17:21 |
2 200 SEK | 2018-08-20 23:18 |
1 500 SEK | 2018-08-20 13:37 |
1 300 SEK | 2018-08-18 18:35 |
1 200 SEK | 2018-08-18 12:45 |
1 100 SEK | 2018-07-26 16:34 |
100 SEK | Startpris |