Konstnär född: 1950
Landskapsmotiv.
Signerad: Maj Fager-75
Mått bildyta: 30 x 22 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Maj Fager Nordling Watercolor on paper
Artist born: 1950
Landscape Design.
Signed: May Fager-75
Dimensions of picture area: 30 x 22 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks.
600 SEK | 2018-08-30 09:48 |
550 SEK | 2018-07-30 12:39 |
100 SEK | Startpris |