Konstnär född: 1935
"Roslagsskörd Mogenskörd"
Monogramsignerad: OG
Utförd: 1997
Mått på pannå: 58 x 47 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Olle Gustafsson Oil on board.
Artist born: 1935
"Roslagsskörd Mogenskörd"
Monogrammed signed: OG
Made year: 1997
Dimensions on the board: 58 x 47 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, no other remarks.
1 100 SEK | 2018-08-07 15:17 |
1 000 SEK | 2018-08-31 16:25 |
600 SEK | 2018-08-30 19:10 |
500 SEK | 2018-08-28 01:50 |
100 SEK | Startpris |