Tillverkad av järn.
Monogramsignerad: TO
Daterad: 1975
Höjd: 35 cm
Bredd: 25 cm
Vikt: 8945 gram
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Torfrid Olsson 1913-2003 Sculpture
Made of iron.
Monogrammed signed: TO
Dated: 1975
Height: 35 cm
Width: 25 cm
Weight: 8945 grams
Condition report: Age-based wear, no other remarks.
6 200 SEK | 2018-09-28 13:53 |
6 000 SEK | 2018-09-28 15:33 |
5 200 SEK | 2018-09-03 15:25 |
4 000 SEK | 2018-09-17 22:39 |
1 000 SEK | 2018-09-16 16:38 |
100 SEK | Startpris |