Tillverkad under 1900-talets första hälft.
Trä & bemålad plåt.
Märkt med bricka:
N-1652-E / U 5046439
Levereras med nyckel inkluderat.
Höjd: 45 cm
Längd: 41 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, ej komplett, Märken & repor, Ej funktionstestad, Sprickor, Saknar glas, inga övriga anmärkningar.
Cash box "National" USA.
Manufactured in the first half of the 20th century.
Wood & painted sheet metal.
Marked with tray:
N-1652-E / U 5046439
Supplied with key included.
Height: 45 cm
Length: 41 cm
Condition report: Age-based wear, not complete, Marks & scratches, Not functional tested, cracks, missing glass, No other remarks.
500 SEK | 2018-09-10 22:44 |
450 SEK | 2018-09-18 02:04 |
100 SEK | Startpris |