Tillverkad av: Esto Ab Guldvarufirman, Stockholm 1962.
Total längd: 20 cm
Vikt: 16 gram
Bredd: 8 mm
Konditionsrapport: Mindre repor, Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
X-Link 18K Gold
Manufactured by: Esto Ab Guldvarufirman, Stockholm 1962.
Total length: 20 cm
Weight: 16 grams
Width: 8 mm
Condition report: Smaller scratches, Minor use wear, No other remarks
3 200 SEK | 2018-09-25 07:27 |
3 000 SEK | 2018-09-06 15:21 |
3 000 SEK | 2018-09-17 15:56 |
1 000 SEK | 2018-09-17 00:57 |
100 SEK | Startpris |