Tillverkad av: Segir Aktiebolag, Köping 1962
Total längd: 20,5 cm
Vikt: 14,7 gram
Bredd länk: 5 mm
Konditionsrapport: Mindre repor, Mindre bruksslitage, personlig gravyr på en berlock, inga övriga anmärkningar
X-Link with pendants 18K Gold
Manufactured by: Segir Aktiebolag, Köping 1962
Total length: 20.5 cm
Weight: 14.7 grams
Width link: 5 mm
Condition report: Smaller scratches, Minor use wear, Personal engraving on a pendant, No other remarks
2 800 SEK | 2018-09-25 07:30 |
2 600 SEK | 2018-09-06 16:03 |
2 200 SEK | 2018-09-17 15:53 |
100 SEK | Startpris |