Tillverkad av: Svenska Guldvaruaktiebolaget T Be, Stockholm 1963.
Total längd: 19 cm
Bredd: 4 mm
Vikt: 8,4 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Bracelet Link 18K Gold from the 20th century.
Manufactured by: Svenska Guldvaruaktiebolaget T Be, Stockholm 1963.
Total length: 19 cm
Width: 4 mm
Weight: 8.4 grams
Condition report: Smaller scratches & Use wear, no other remarks.
1 600 SEK | 2018-09-19 21:54 |
1 500 SEK | 2018-09-06 17:06 |
1 000 SEK | 2018-09-17 13:40 |
100 SEK | Startpris |