Stämplad: BH
Tillverkad år: 1901
Total längd c.a: 20 cm
Bredd: 13 mm
Vikt: 25,6 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bruksslitage, personligt graverat årtal, inga övriga anmärkningar.
Bracelet Link 18K Gold
Stamped: BH
Manufactured Year: 1901
Total length c.a: 20 cm
Width: 13 mm
Weight: 25.6 grams
Condition report: Smaller scratches & use wear, personally engraved year, no other remarks.
5 000 SEK | 2018-09-17 15:55 |
4 800 SEK | 2018-09-06 17:58 |
100 SEK | Startpris |