Stämplad: CGH (Hallbergs Guldsmeds Ab C G, Stockholm)
Signerad: Gustaf Janson.
Höjd: 23,5 cm
Vikt: 186 gram
Konditionsrapport: Mindre repor & bucklor, Mindre åldersbaserat slitage, personlig gravering på undersidan, inga övriga anmärkningar.
Gustaf Janson CGH Vase made of sterling Silver 1959
Stamped: CGH (Hallbergs Guldsmeds Ab C G, Stockholm)
Signed: Gustaf Janson.
Height: 23.5 cm
Weight: 186 grams
Condition report: Smaller scratches & buckles, Minor age-based wear, Personal engraving on the underside, No other remarks.
450 SEK | 2018-09-10 22:43 |
400 SEK | 2018-09-25 23:33 |
100 SEK | Startpris |