Med graverat same-motiv.
Stämplad: Jokkmokks Tenn, SWÅ, P10, Pewter Origin Sweden, JH.
1989.
Längd: 18 cm
Bredd: 20 mm
Konditionsrapport: Mindre repor & åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Bracelet Jokkmokks Tenn.
With engraved sami motive.
Stamped: Jokkmokks Tenn, SWÅ, P10, Pewter Origin Sweden, JH.
, 1989.
Length: 18 cm
Width: 20 mm
Condition report: Smaller scratches & age-based wear, no other remarks.
100 SEK | 2018-09-13 12:12 |
100 SEK | Startpris |