Sovande kvinna.
Saknar tydlig signatur.
Oidentifierad konstnär.
Mått på duk: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre krackelyr, Mindre åldersbaserat slitage, mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas from 20th century
Sleeping woman.
No clear signature.
Unidentified artist.
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Condition report: Minor craquelure, Minor age-based wear, Minor wear on frame, No other remarks.
700 SEK | 2018-10-26 16:13 |
650 SEK | 2018-10-26 16:12 |
600 SEK | 2018-10-20 19:17 |
550 SEK | 2018-10-03 15:15 |
100 SEK | Startpris |