Landskapsmotiv.
Signerad: Dan Lindstrand
Mått på duk: 65 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre åldersbaserat slitage, Obetydligt färgsläpp, Inga övriga anmärkningar.
Dan Lindstrand 1904-1983 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Dan Lindstrand
Dimensions on canvas: 65 x 45 cm
Condition Report: Minor wear on frame, Minor age-based wear, Insignificant color loss, No other remarks.
400 SEK | 2018-10-04 12:27 |
350 SEK | 2018-10-26 12:05 |
100 SEK | Startpris |