"Femme bien decorée"
Färgetsning med collage på tyg fäst på duk.
Signerad: Baj
Numrerad: 17/50.
Mått på duk: 56 x 41 cm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Enrico Baj 1924-2003 Color etching with collage on fabric.
"Femme bien decorée"
Attached to canvas.
Signed: Baj
Numbered: 17/50.
Dimensions of canvas: 56 x 41 cm
Condition report: Minor insignificant age-based wear, no other remarks.
1 800 SEK | 2018-10-24 13:58 |
1 700 SEK | 2018-10-02 13:13 |
100 SEK | Startpris |