Landskapsmotiv.
Signerad: Olof Lindström-79
Mått på duk: 80 x 60 cm
Olof Lindström 1914-1993 Oil on canvas
Landscape Design.
Signed: Olof Lindström-79
Dimensions on canvas: 80 x 60 cm
Condition report: No remarks
450 SEK | 2018-10-08 21:07 |
400 SEK | 2018-10-18 12:00 |
100 SEK | Startpris |