Konstnär född: 1922
"Renmarksesplanaden April 1978"
Signerad: Clara Salander
Mått bildyta: 41 x 30 cm
Konditionsrapport: Fuktfläckar, Mindre slitage på ram & mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Clara Salander Watercolor on paper
Artist born: 1922
Signed: Clara Salander
Dimensions of image area: 41 x 30 cm
Conditional Report: Moisture Stains, Minor wear on frame & Minor age-based wear, No other remarks.
900 SEK | 2018-11-29 19:07 |
850 SEK | 2018-11-18 23:31 |
650 SEK | 2018-10-22 18:05 |
100 SEK | Startpris |