"Fjällmark"
Signerad: Jonne Bergström
Mått på duk: 81 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Jonne Bergström 1915-1987 Oil on canvas
"Mountain scenery"
Signed: Jonne Bergström
Dimensions of canvas: 81 x 65 cm
Condition report: Wear on frame, No other remarks.
100 SEK | 2018-10-22 19:11 |
100 SEK | Startpris |