Motiv från Fällforsen.
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 50 x 47 cm
Konditionsrapport: Lös fastsättning ram, Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
"Fällforsen"
Signed: CM Lindqvist
Dimensions on canvas: 50 x 47 cm
Condition report: Loose frame, Minor wear on frame, No other remarks.
300 SEK | 2018-10-23 13:49 |
250 SEK | 2018-11-24 11:00 |
100 SEK | Startpris |