Signerad med blyerts: Bengt Åberg
Numrerad: 11/150
Mått bildyta: 46 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Fläckar, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Bengt Åberg 1941-2015 Color lithography
Signed with pencil: Bengt Åberg
Numbered: 11/150
Dimensions of the image area: 46 x 38 cm
Conditional Report: Minor wear on frame, Stains, Minor age-based wear, No other remarks.
400 SEK | 2018-11-28 16:31 |
350 SEK | 2018-10-29 13:30 |
100 SEK | Startpris |