Porträtt.
Till synes osignerad.
Mått på duk: 61 x 50 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram & mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Malte Nyberg Tolf 1929-2013 Oil on canvas (Attributed)
Portrait.
Apparently unsigned.
Dimensions of canvas: 61 x 50 cm
Condition report: Minor wear on frame & Minor age-based wear, no other remarks.
2 400 SEK | 2018-10-29 16:21 |
2 200 SEK | 2018-11-30 15:42 |
1 700 SEK | 2018-11-28 22:30 |
1 500 SEK | 2018-11-26 09:44 |
750 SEK | 2018-11-19 11:36 |
100 SEK | Startpris |