Signerad med blyerts: Lars Pirak-71
Numrerad: 2/50
Plåtmått: 15 x 14,5 cm
Löst blad (Passepartout är dock inkluderat)
Konditionsrapport: Ställvis mindre fläckar, Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar.
Lars Pirak 1932-2008 Etching
Signed with pencil: Lars Pirak-71
Numbered: 2/50
Plate dimensions: 15 x 14.5 cm
Loose paper (Passepartout is included)
Condition report: Minor stains, Minor age-based wear, No other remarks.
550 SEK | 2018-10-22 17:01 |
500 SEK | 2018-11-20 15:39 |
100 SEK | Startpris |