Tillverkad av: Götes Guldvaror, Göte Engström, Köping.
Otydligt årtal.
Bredd länk: 5 mm
Total längd c.a: 69 cm
Vikt: 22,83 gram
Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, inga övriga anmärkningar.
Necklace Bismarck Link Silver from the 20th century.
Manufactured by: Götes Guldvaror, Göte Engström, Köping.
Unclear year.
Width link: 5 mm
Total length c.a: 69 cm
Weight: 22.83 grams
Condition report: Minor insignificant use wear, no other remarks.
1 000 SEK | 2018-12-28 16:07 |
950 SEK | 2018-12-20 15:35 |
650 SEK | 2018-12-03 12:40 |
100 SEK | Startpris |