Tillverkad av: Ekström Aktiebolag D, Falköping 1985.
Stämplad.
Inre diametermått: 19 mm
Höjd: 14 mm
Vikt: 4,87 gram
Konditionsrapport: Repor, Inga övriga anmärkningar.
Ring 18K Gold Ekström Aktiebolag 1985
Manufactured by: Ekström Aktiebolag D, Falköping 1985.
Stamped.
Internal diameter: 19 mm
Height: 14 mm
Weight: 4.87 grams
Conditional Report: Scratches, No other remarks.
1 000 SEK | 2018-12-25 03:02 |
950 SEK | 2018-11-26 18:34 |
600 SEK | 2018-12-23 01:56 |
100 SEK | Start price |