Signerad: Olle Blomberg
Daterad: 1969
Mått på duk: 65 x 23,5 cm
Olle Blomberg 1909-1996 Oil on canvas
Signed: Olle Blomberg
Dated: 1969
Size of canvas: 65 x 23.5 cm
Condition: No remarks
300 SEK | 2019-02-01 16:14 |
250 SEK | 2019-02-01 13:38 |
150 SEK | 2019-01-23 12:19 |
100 SEK | 2019-03-14 15:31 |
100 SEK | Startpris |