Signerad med blyerts: Esaias Thorén-51
Numrerad: 31/150
Mått bildyta: 46 x 33 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, Mindre synlig spricka i glaset (Vänstra nedre hörn) Inga övriga anmärkningar.
Esaias Thorén 1901-1981 Woodcut print
Signed with pencil: Esaias Thorén-51
Numbered: 31/150
Dimensions image area: 46 x 33 cm
Condition: Wear on frame, Minor visible crack in the glass (Left lower corner) No other remarks.
300 SEK | 2019-02-01 16:10 |
250 SEK | 2019-01-07 15:56 |
100 SEK | Startpris |