Rumsinteriör.
Signerad: Hällgren-71
Mått på duk: 52 x 45 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre krackelyr, inga övriga anmärkningar.
Ingvar Hällgren 1917-1980 Oil on canvas
Room Interior.
Signed: Hällgren-71
Size of canvas: 52 x 45 cm
Condition: Minor wear on frame, Minor craquelure, no other remarks.
1 200 SEK | 2019-02-01 16:30 |
1 100 SEK | 2019-01-08 18:49 |
100 SEK | Startpris |