Signerad: H.Andersson 1933
Mått på duk: 73 x 50 cm
Konditionsrapport: Veck i duk, Åldersbaserat slitage, Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar.
Harald Andersson Oil on canvas
Signed: H.Andersson 1933
Size of canvas: 73 x 50 cm
Condition report: Folds in canvas, Age-based wear, Minor wear on frame, no other remarks.
1 300 SEK | 2019-02-01 16:08 |
1 200 SEK | 2019-02-01 16:09 |
950 SEK | 2019-02-01 16:06 |
750 SEK | 2019-02-01 16:05 |
200 SEK | 2019-01-22 18:27 |
100 SEK | 2019-03-14 15:31 |
100 SEK | Start price |