Porträtt.
Signerad: CM Lindqvist
Mått på duk: 67 x 49,5 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre hål i kanter på duken från tidigare ram, Mindre färgsläpp & åldersbaserat slitage, Krackelyr, inga övriga anmärkningar.
Carl Magnus Lindqvist 1884-1977 Oil on canvas
Portrait.
Signed: CM Lindqvist
Size of canvas: 67 x 49.5 cm
Condition report: Minor wear on frame, Smaller holes in edges on the canvas from previous frame, Smaller color loss & age-based wear, Craquelure, no other remarks.
11 500 SEK | 2019-02-26 09:53 |
11 000 SEK | 2019-03-01 18:08 |
7 000 SEK | 2019-03-01 00:49 |
5 400 SEK | 2019-02-28 08:42 |
4 600 SEK | 2019-02-27 20:04 |
4 200 SEK | 2019-02-23 18:08 |
3 200 SEK | 2019-02-25 19:26 |
2 400 SEK | 2019-02-20 11:59 |
2 000 SEK | 2019-02-16 21:23 |
1 900 SEK | 2019-02-15 20:28 |
100 SEK | Startpris |