Stilleben.
Signerad: S.Ivarsson-91
Mått på duk: 30 x 24 cm
Sven Olof Ivarsson 1936-2007 Oil on canvas
Still life.
Signed: S.Ivarsson-91
Size of canvas: 30 x 24 cm
Conditional report: No remarks
2 800 SEK | 2019-03-01 16:26 |
2 600 SEK | 2019-02-27 16:24 |
2 200 SEK | 2019-02-22 21:16 |
1 800 SEK | 2019-02-18 21:00 |
1 700 SEK | 2019-02-08 22:17 |
500 SEK | 2019-02-17 19:22 |
100 SEK | Startpris |